גלובוס סנטר אשקלון

✓ יחידים✓ קבוצות✓ משפחות✓ מונגש

אשקלון כבר יודעת. כל הסביבה יודעת. מגרשי החניה המלאים מספרים שכולם יודעים.

גלובוס סנטר אשקלון הפך להיות המקום הכי נכון באזור לשופינג, לקניות בסופר, לבילוי מגוון ותוסס. המקום לתפוס בו דיל טוב ומבצע משוגע. המקום למצוא בו כל מה שמחפשים.

הכניסה למתחם נוחה להפליא והוא מציע אלפי מקומות חנייה, נוחה ומרווחת. ככה שכבר מהרגע הראשון, אתם פשוט נהנים. עכשיו, רק נותר לכם לבחור ממה אתם רוצים להנות הפעם? מגוון חנויות האופנה והמותגים המוצעים כאן הוא הגדול בדרום ויש כאן עשרות מותגים שלא תמצאו במרכזים אחרים, כך שאם שופינג היתה המטרה שלכם, תכינו הרבה מקום בבית לשקיות, אין מצב שלא תמצאו משהו שחיפשתם (והמון דברים שלא ידעתם אפילו שאתם מחפשים). באתם לאכול? תתכוננו להתמכר. רוצים לקחת הביתה? צודקים, יש דברים שצריך להתפנק מהם לאורך זמן, לא רק כאן. אם באתם עם ילדים, תשכחו מהם. הם לא ירצו לחזור הביתה. מתחמי המשחקים כאן פשוט משכיחים מהם את הזמן שעובר. אגב, זה בסדר אם בזמן שהם משחקים, אתם תעשו עוד קצת שופינג, אתם יודעים…

ואם לא ביקרתם כאן בימים האחרונים, אז אתם חייבים לשמוע ולראות את החדשות האחרונות שלנו. ממש כמה ימים אחרי שנפתח כאן סניף ענף של יוחננוף, נפתח גם מתחם שלם של חנויות לעיצוב הבית. ACE פתחה כאן חנות דגל וממש לידה נפתחה חנות מדהימה של "בית המעצבים" והבית שלכם כבר לא יראה אותו דבר אחרי ביקור כאן, זו הבטחה.

ומילה אחת על העתיד הקרוב – גלובוס סנטר אינו מפסיק לפרוח ולהתפתח ובקרוב תיפתחנה חנויות נוספות. מעתה, כל קפיצה קטנה אל גלובוס סנטר היא באמת קפיצה גדולה אל כל מה שצריך. המתחם הוא One Stop Shop של ממש. והוא כאן ליד.

1
1

0733159999

לפרטים והרשמה

אירועים קשורים

✓ יחידים✓ קבוצות✓ משפחות✓ מונגש

חוות ירקות שקד

"שוק השכונה" הוקם בחודש אפריל 2020 עקב משבר הקורונה.השוק מאגד בתוכו מגוון תוצרת חקלאית של חקלאי

לעוד פרטים
✓ יחידים✓ קבוצות✓ משפחות

צורפות תכשיטים

רוני גרסיה מקבוץ גברעם מזמינה אתכם לאטלייה שבביתה, להתרשם ולרכוש משלל תכשיטיה.המכירה פתוחה לכולם. עוד פרטים:צורפת בכסף

לעוד פרטים
דילוג לתוכן